Kategorije:
- Apartmani
- Apartmani sa klimom
- apartmani sa kupatilom
- Banja
- Banje
- banjski turizam
- bazen
- Bazeni
- Borova šuma
- borovi
- doček Nove Godine
- ekološka oaza
- fitness centar
- Fitness i rekreacija
- Hotel, hoteli
- Hoteli
- hotelski smeštaj
- Izvorska voda
- Kongres sala
- kongresi
- Kongresna sala
- Kongresni turizam
- lov
- Lovni turizam
- luksuzni apartmani
- luksuzni apartmani
- Luksuzni smeštaj
- lux apartmani
- oaza
- Oaza mira
- organizacija konferencija i seminara
- Organizacija konferencija, kongresa
- organizacija kongresa
- organizacija poslovnih ručkova
- organizacija poslovnih skupova
- organizacija prijema
- Organizacija proslava
- Organizacija skupova
- organizacija smeštaja
- organizacija svadbe
- otvoren bazen
- Planinarenje
- prirodna izvorska voda
- rekreacija
- Sauna
- simpozijumi kongresi
- smeštaj
- smeštaji u hotelima
- sobe
- Sport & Rekreacija
- Sportski tereni
- Sportski turizam
- šumadija
- tenis
- tenis vikend
- Teretana
- teretane
- turistički lov
- vazdušna banja
- zatvoren bazen
service description:
Hotel "Eurogaj", Ravni Gaj nalazi se u živopisnomšumadijskom selu Ljubić, pored regionalnog puta
Kragujevac-Kraljevo-Čačak.
Poslednjih godinu dana u Hotel "Eutogaj" su investirana znatna sredstva i započeta izgradnja hotelsko-sportsko-turističkog kompleksa. Izgrađen je novi deo Hotela koji sadrži 12 luksuzno opremljenih apartmana, potpuno je renovirano 20 postojećih soba. Svaka soba ima svoje kupatilo, Tv, telefon, sobe su klimatizovane i sve imaju Wireless pokrivenost. Kao dodatni sadržaj u toku 2011. sagrađen je otvoreno-zatvoreni bazen sa saunom, kao i dva otvorena teniska terena. U toku je izgradnja velike restoran sale i sale za male sportove, a u planu za 2012. je izgradnja otvorenog terena za male sportove, teretane, etno restorana i otvorenog bazena. Ovi sadržaji i činjenica da se Hotel nalazi na mestu gde se ukršta specifična ruža vetrova, okružen borovima u apsolutnom miru van gradske buke i vreve, svrstava Hotel "Eurogaj" u idealna mesta za odmor, sportske pripreme, poslovne sastanke i seminare.
Dođite, budite naši gosti i uverite se da je Hotel "Eurogaj"-pravi raj, idealno mesto da predahnete od svakodnevnice.
Kategorije:
- apartmani Niš
- Apartmani sa klimom
- apartmani sa kupatilom
- ekskluzivni smeštaj
- ekskluzivni smeštaj Niš
- hostel
- hostel Niš
- hosteli
- hosteli Niš
- Izdavanje apartmana
- Komforni smeštaj
- luksuzni apartmani
- Luksuzni smeštaj
- luksuzni smeštaj Niš
- noćenje
- nocenje nis
- noćenje u hostelu
- prenoćište
- prenociste
- prenoćište Niš
- Privatni smeštaj
- smeštaj
- smeštaj Niš
- Turizam
service description:
Prenoćište Lotos je prijatan hostel koji poseduje sedam spavaćih soba, kapacitet smeštaja 20 gostiju.Sve sobe mogu biti iznajmljene za jednu ili dve osobe.
U sobama postoji kablovska televizija, bežični internet, klima uređaj, svaka soba ima svoje kupatilo,
a cene soba zavise od broja ljudi koji u njima borave.
Lotos Prenoćište se nalazi u turističkom jezgru Niša, u samom centru grada, smešten na raskrsnici puteva koji vode do četiri najpoznatije turističke atrakcije grada. Glavna pešačka zona i centralni gradski trg su samo par ulica udaljeni od hostela. U suprotnom smeru, na tri minuta hoda od hostela, nalaze se najpoznatiji kafići, restorani i klubovi.
Ako izlazeći iz Prenoćišta skrenete levo, za deset minuta ćete stići do Niškog keja, stare Niške tvrđave glavne turističke atrakcije.
Blizu Hostela postoji supermarket, nekoliko banaka, menjačnica, pošta i dom zdravlja.
U sklopu hostela nalazi se caffe-poslastičara Lotos idealna za ispijanje prve jutarnje kafe.
Ako napravite rezervaciju za Hostel, zaista ćete biti samo na korak od svih bitnih delova grada i događaja koje jednostavno morate videti tokom Vašeg boravka u Nišu. Naš predivan grad nudi bezbroj kulturnih događaja,razne muzičke festivale, velelepnu Nišku tvrđavu iz vremena Turaka i mnoga druga mesta, bilo da želite da se zabavljateili da imate opuštajući odmor.
Izdvajamo:
- Otvoren tokom cele godine
- Klima uređaj
- Bežični internet
- TV
- Kupatilo
- Usluga pranja i peglanja veša
- Topla voda 24h
- Legalna prijava boravka svih gostiju
- Prevoz od/do aerodroma,
- autobuske i železničke stanice
- Najviši nivo higijene
- Prijem gostiju od 00 - 24h
- Parking za goste hostela
- Obezbeđenje
- Video nadzor 24h
- Poslastičara u sklopu hostela
Besplatno:
Internet (kompjuteri+Wi-Fi)
Peškiri, posteljina i fen za kosu
Prva jutarnja kafa ili čaj
Parking
vaš logo
service description:
Hotel President - BeogradOstali podaci:
- E-mail: drobnjakovic@bgsck.org.rs,
- E-mail: ssvujcic@bgsck.org.rs,
vaš logo
service description:
MasažaĐakuzi
Sauna
Parno kupatilo
SPA i wellness tretmani ....
IWA WELLNESS centar u naselju „Raj“ u Vrnjačkoj Banji, pruža Vam usluge vrhunskih wellness tretmana. Ljubazno osoblje će vam izaći u susret… …
U ponudi je i iznajmljivanje luksuznih apartmana.
WELLNESS predstavlja stanje optimalnog življenja usmerenog prema maksimalnom iskorišćenju potencijala pojedinca. U savremenom smislu reči, wellness je spoj uma, duha i tela. Optimalni wellness nam omogućava da ostvarimo naše ciljeve i otkrijemo smisao i svrhu života. Wellness kombinuje sedam različitih dimenzija života u kvalitetan način života. Podrazumeva stalno učenje i prilagođavanje kako bi poboljšali način života. Kada uspemo da izbalansiramo fizički, intelektualni, emocionalni, socijalni, duhovni i aspekt života koji se tiče ličnih interesovanja i okruženja, mi smo ostvarili pravi wellness. Odvojte malo vremena da istražite sopstveni nivo wellness-a i proverite da li ste dobili „svoju dozu wellness-a“ za danas!
IWA Wellness centar nudi bogatstvo usluga u kojima gosti mogu uživati i izabrati za sebe ono što im najviše odgovara. Sauna, tepidarijum, jacuzzi, tursko kupatilo, solarijum, razne vrste masaža, kozmetički, medicinski i New age tretmani – na raspolaganju sedam dana u nedelji…
vaš logo
service description:
Novoizgradjeni hotelski kompleks "ZLATIBORSKA NOĆ" smešten je u vikend naselju Bela Zemlja, neposredno uz glavnu saobraćajnicu ka Zlatiboru, udaljen 8 kilometra od Užica, 205 od Beograda, 225 od Novog Sada i 300 kilometara od crnogorskog primorja. Na raskrsnici je puteva i na samoj "kapiji" Zlatibora, Sirogojna, Tare i Mokre Gore. Okružen je borovima i zelenilom po kojima taj deo prirodnog ambijenta nosi naziv "Park šuma", zbog čega ovaj hotelski kompleks čini jedinstven spoj urbanog i seoskog prirodnog, čistog i zdravog prostora.vaš logo
E-mail: narcis.zlatibor@gmail.com
Kategorije:
- Apartmani
- Apartmani na Zlatiboru
- Apartmani sa klimom
- apartmani sa kupatilom
- apartmani sa kupatilom, mini bar-om i CaTv-om
- apartmani sa mini bar-om
- apartmani sa opremljenom kuhinjom
- ekskluzivni apartmani
- Ekskluzivni apartmani na Zlatiboru
- eskluzivni apartmani
- Izdavanje apartmana
- Letovanje
- luksuzni apartmani
- luksuzni apartmani
- Luksuzni apartmani na Zlatiboru
- Luksuzni smeštaj na Zlatiboru
- lux apartmani
- Odmarališta
- odmaralište
- Odmaranje, odmarališta
- odmor
- Privatni smeštaj na Zlatiboru
- rentiranje apartmana
- Skijanje na Zlatiboru
- Smeštaj na Zlatiboru
- smeštaj u vili
- Sobe Zlatibor
- studio apartmani
- Vila
- Vile na Zlatiboru
- Zimovanje
- Zimovanje na Zlatiboru
- Zlatibor
service description:
Vila Narcis se nalazi u neposrednoj blizini autobuske stanice i centra Zlatibora. Vila poseduje apartmane različitog smeštajnog kapaciteta. Vila ima obezbeđen parking za svoje goste kao i centralno grejanje.-Studio apartman 1 sadrži kupatilo sa tuš kabinom, francuski krevet + pomoćni ležaj, kompletno opremljenu kuhinju, tv prijemnik i bežični internet. Apartman se nalazi na drugom spratu.
-Apartman 2 sadrži kupatilo sa tuš kabinom i hidromasažerom, francuski krevet + krevet, kompletno opremljenu kuhinju, tv prijemnik i bežični internet. Apartman se nalazi na drugom spratu.
-Apartman 4 sadrži kupatilo sa tuš kabinom, francuski krevet + krevet, kompletno opremljenu kuhinju, tv prijemnik i bežični internet. Apartman se nalazi u prizemlju.
-Studio apartman 5 sadrži kupatilo sa tuš kabinom, francuski krevet + pomoćni ležaj, kompletno opremljenu kuhinju, tv prijemnik i bežični internet. Apartman se nalazi u prizemlju.
Kategorije:
- Hoteli Srbija
- Apartmani
- ekskluzivni smeštaj
- gostiona
- hostel
- kafana
- kafići
- klasični restoran
- Konaci
- ljubitelji prirode
- luksuzni apartmani
- motel
- Nacionalna kuhinja
- noćenje
- Odmarališta
- omladinski turizam
- Pansion
- porodični ručak
- profesionalne kuhinje
- proslave
- restoran
- Restoran domaće kuhinje
- restoran srpske kuhinje
- Restorani
- riblja čarda
- romantični vikend
- smeštaj
- smeštaj u vili
- smeštaji u hotelima
- sobe
- sobe sa televizorom
- sobe sa terasama
- srpska kuhinja
- srpski jelovnik
- Ugostiteljstvo i turizam
- zimovanje povoljno
service description:
Park prirode, stara planina, vikend naselje.vaš logo
service description:
Hotel i turizamSokobanja predstavlja idealno mesto za odmor i uživanje.
S pravom nosi epitet prve ekološke opštine u zemlji i slovi za najveću oazu kiseonika u Evropi.
Soko Banja je mesto gde će te moći da provedete zaista kvalitetan odmor.
A ako vam je potreban smestaj u Sokobanji, onda ste na pravom mestu.
Mi vam nudimo smestaj u apartmanima ali takodje imamo u ponudi i sobe za izdavanje.
Apartman Čokić se nalazi u porodičnoj kući sa zasebnim ulazom. Udaljen je dva minuta od glavnog šetališta u blizini škole i crkve. Apartman je dvosoban, povrsine 55m2 a u njemu može da se smesti do pet osoba.
Kao jednu od prednosti navodimo i blizinu borove šume.
Borova šuma, popularno nazvana “Borići” je pravo mesto za vas a pogotovo vašu decu
Kategorije:
- atrijum
- biznis centar
- ekskluzivni apartmani
- ekskluzivni smeštaj
- Galeria
- hotel Galleria
- hotel sa 4 zvezdice
- Hotel, hoteli
- Hoteli
- Hoteli, Moteli
- hotels Subotica
- hotelski program
- hotelski smeštaj
- hotelsko turističko preduzeće
- konferencijska sala
- luksuzni apartmani
- Luksuzni smeštaj
- luksuzni smeštaj Subotica
- poslovni centar
- restoran
- Serbian hotels
- smeštaj
- smeštaji u hotelima
- šoping centar Attrium
service description:
Galerija - Hotel, Šoping Centar, Biznis Centar ...Internacionalni kongresni hotelski i poslovni centar Galleria ima površinu od 29.000 m2, nalazi se u centru Subotice i predstavlja jednu od najlepših i najmodernijih zgrada u Srbiji i sastoji se od tri celine: Hotela Galleria sa 4*, poslovnog centra i tržnog centra koje povezuje ATRIJUM – mesto predviđeno za organizovanje raznih manifestacija, predstava, izložbi, modnih revija, sportskih događanja, prekriveno staklenom konstrukcijom.
Sadržaji hotela
78 dvokrevetnih soba
2 sobe prilagođene osobama sa poteškoćama u kretanju
10 apartmana od kojih su 3 rezidencijalna: Apartman za mladence, Kraljevski i Predsednički
Restoran Panorama
Aperitiv bar
VIP paviljon
Balska dvorana
Fitness centar
Diskoteka – bar
Shopping centar
Besplatan internet
Podzemna garaža sa 215 parking mesta
Kongresni hotel Galleria je idealan za održavanje velikih kongresa, konferencija i manjih sastanaka. U okviru svojih 7 kongresnih sala, hotel Galleria pruža sve mogućnosti za savršeno poslovanje, prezentacije, sastanke, team bilding i sl. Sve sale su klimatizovane i opremljene kompletnom tehničkom opremom i u mogućnosti su da prime i do 400 osoba. Raznolikost sadržaja, visok kvalitet usluga i koncept sve na jednom mestu čine Galleriju idealnim mestom za ovakve organizacije. Ne samo što je locirana u srcu Subotice, već što i sama predstavlja poslovni i kulturni centar grada, u stanju je da ponudi i sve dodatne sadržaje koji upotpunjuju i dižu na viši nivo organizaciju ovakvih poslovnih okupljanja.
U sklopu našeg hotela uskoro otvaramo lekarsku ordinaciju „Jazmyn“ čija će praksa biti tradicionalna kineska medicina, akupunktura, akupresura i specijalizovana masaža sa doktorima iz Pekinga. U okviru objekta Galleria planirana je i izgradnja welness centra koji će se prostirati na 1100 m² i koji će imati razne sadržaje poput turskih, finskih kupatila, sauna i specijalizovanih bazena.
Vrhunska usluga, dekorativni unutrašnji dizajn, savršenstvo za prefinjen ukus, kao i raznovrsni sadržaji, čekaju Vas u Galleriji.
vaš logo
Kategorije:
- Apartmani
- apartmani sa kupatilom
- apartmani sa kupatilom, mini bar-om i CaTv-om
- apartmani sa mini bar-om
- apartmani sa opremljenom kuhinjom
- Apartmani Tara
- bazen
- Bazeni
- bilijar sala
- Bioskop
- caffe bar
- ekskluzivni apartmani
- ekskluzivni smeštaj
- eskluzivni apartmani
- Hoteli Tara
- luksuzni apartmani
- luksuzni apartmani
- noćni klubovi
- poluapartmani
- Sportski tereni
- Sportski turizam
service description:
Hoteli TaraSa Tarom, imaćete snagu i nadahnuće predela slikanog čežnjama svih koji su ovde našli sebe.
I vraćaju se, njenim krošnjama i livadama, zverima i pticama, tišini na koju opominje vetar… Mestu gde počinje lepota...
Oni od Tare uče da daju. Sebi i drugima.
Ostali podaci:
-
Milan Lazović
Tel.: 064 8257 114, -
Milan Lazović
Tel.: 031 593 550, -
Jelena
Tel.: 031 593 530,
vaš logo
service description:
VILA " KNEZ "Nalazi se u Naselju Djurkovac,preko puta Vile Romantike.
Za Vas prijatan odmor na raspolaganju su 5 komfornih i funkcionalnih apartmana (3 apartmana sa 2 odvojene sobe i 2 apartmana sa 1 odvojenom sobom) kao i 2 studio apartmana.
Svi apartmani imaju terase.Gostima je obezbedjen parking prostor sa video nadzorom, satelitskim program sa oko 1000 kanala,itd.U blizini vile nalazi se otvoreni bazen, prodavnica, pekara i veliki broj restorana.
vaš logo
service description:
Dobrodosli na Zlatibor, prelepu i lekovitu planinu. Tesko je reci kada je lepsi, s proleca kada se po njegovim livadama zabele mirisni narcisi, leti u hladovini borova i sarenilu poljskog cveca ili zimi kada se jelke na mesecini okite srebrom.Na Zlatiboru se mozete odmoriti i provesti, birajte izmedju mnostva kafica, kafanica sa odlicnim rostiljem do nocnih klubova. Uzivajte u miru, zelenilu i tisini, ali nikako ne propustite da probate cuveni zlatiborski sir, kajmak i prsutu. Uz casicu domace rakije dozivljaj ce biti potpun.
Nasi apartmani se nalaze u sirem centru, iznad hotela "Palisad", u mirnom kraju starog dela Zlatibora. Apartmani su kompletno opremljeni, a domacini gostoljubivi i srdacni. Dodjite i uverite se.
Ako se i ne odlucite za nas zelimo Vam prijatan boravak na Zlatiboru i lep provod.
vaš logo
Kategorije:
- Apartmani
- Apartmani sa klimom
- apartmani sa kupatilom
- apartmani sa opremljenom kuhinjom
- destinacije u inostranstvu
- dvokrevetne sobe
- ekskluzivni apartmani
- ekskluzivni smeštaj
- Hotel, hoteli
- Hoteli
- Hrvatsko primorje
- last minute
- luksuzni apartmani
- luksuzni apartmani
- Luksuzni smeštaj
- More
- noćenje
- Odmarališta
- organizacija smeštaja
- prenoćište
- Privatni smeštaj
- sobe
service description:
CRIKVENICAPoznato turističko središte i klimatsko lječilište smješteno je na najljepšem dijelu Hrvatskog primorja. Turistička tradicija datira iz 1888. godine. Crikvenica je šetalištem uz more povezana s Dramljem i Selcima. Nudimo smještaj u hotelima, pansionima i privatnim kućama.
Ovim stranicama želimo Vam prezentirati mogućnost smještaja u privatnim kućama gdje ćete uživati u gostoljubivosti domaćina.
Na raspolaganju Vam stoje sobe, te konforni apartmani od 2 do 10 osoba.
DOBRODOŠLI !
Crikvenica se nalazi na dohvat ruke posjetiteljima iz Srednje Europe. Smještena je na hrvatskom dijelu Jadranskog mora, poznatom kao Hrvatsko primorje, u najljepšem dijelu Kvarnerskog zaljeva, svega 35 kilometara od grada Rijeke, središta Županije primorsko-goranske. To veliko prometno čvorište i najveća hrvatska luka ujedno je i najbliži izlaz na more cijele Središnje Hrvatske i velikog dijela Srednje Europe.Do Crikvenice se cestovnim putem moze stići u jednom danu iz gotovo svih dijelova Europe.
Osim cestovnim, do Crikvenice se može doći morskim ili zračnim putem. Nautičari će vez za svoja plovila pronaći u Gradskoj luci ili u nekoj od manjih lučica, a obližnja marina u Puntu na otoku Krku pruža usluge zimskog veza. Na otoku Krku nalazi se zračna luka Rijeka, koja je od Crikvenice udaljena svega 20 kilometara.
Povoljan smještaj Crikvenice i zaštićenost od jakih vjetrova, i to sa sjevera zahvaljujući obroncima planine Kapele, a s juga zahvaljujući otoku Krku, uvjetuju blagu klimu opuštajućeg tipa. Karakteristična klimatska obilježja na ovom području su suha, vedra i ugodno topla ljeta te blage zime sa zdravim, lokalno uvjetovanim sustavom vjetrova.
Razlika, odnosno amplituda, između prosječnog godišnjeg maksimuma i minimuma temperature je mala pa su kolebanja blaga. Stogodišnji prosjek temperature je 14,2 °C, a prosječna ljetna temperatura iznosi 23,6 °C. Snijeg, magla i temperatura niža od 5 °C su velika rijetkost. Temperatura mora dostiže ljeti maksimalno 27 °C. Morski zrak se odlikuje čistoćom i raspršenim zdravim oligomineralima, a nema štetnih peludnih alergena i otpadnih plinova. Moderno prihvaćanje vrijednosti balneo, klimato i talasoterapije u vrhunskim medicinskim centrima Europe potaklo je izgradnju zdravstvenih objekata i ustanova u Crikvenici.
vaš logo
service description:
Hotelske usluge.Hotel raspolaze sa 29 soba - 18 dvokrevetnih, 4 trokrevetne i 7 apartmana. U cilju pruzanja najkvalitetnijih usluga i što prijatnijeg ambijenta, svaka soba ima pristup internetu, kablovsku TV, klima-uređaj, sef i mini-bar. Apartmani su dodatno opremljeni hidro-masazerima odnosno Jacuzzi kadama, a poseduju i savremeno dizajnirane kuhinje.vaš logo
service description:
smeštaj, sobe, apartmani, visoki nivo čistoće, luksuzni smeštaj, restorani, ekskluzivni smeštaj, sobe sa minibarom...SMEŠTAJ
SOBE
Hotel Union raspolaže sa ukupno 101 ležajem u 54 soba i 6 apartmana, odnosno sa 70 soba. Sobe su uređene i opremljene za odmor i relaksaciju, kako za poslovne ljude tako i za one koji žele odmor da provedu u Beogradu.
Posebna pažnja se posvćuje održavanju visokog nivoa čistoće, kako hotelskih soba tako i ostalih prostorija hotela Union.
Sobe su jednokrevetne, dvokrevetne sa odvojenim krevetima ili sa francuskim ležajem i trokrevetne. Kupatila su sa kadom ili tuš kabinom. Sve sobe imaju telefonsku liniju, TV sa kablovskim programima i mini-bar sa bogatom ponudom.
APARTMANI
Luksusno opremljeni i dekorisani stilskim nameštajem. Odvojenost sobe od dnevnog boravka ili radnog prostora kao i nežni tonovi svetla čine sobe toplim i udobnim. Ovde ćete uživati u privatnosti i miru u svakom pogledu.
Apartmani su opremljeni francuskim ležajem ili odvojenim krevetima i kupatilom, direktnom telefonskom linijom, TV-om sa kablovskim programima, kao i mini barom.
PONUDA
RESTORAN HOTELA UNION
U prijatnom ambijentu klimatizovanog restorana možete naći veliki izbor domaće i internacionalne kuhinje. Iz ponude izdvajamo hladna predjela,supe, topla predjela, riba, pečenje, jela sa roštilja, salate, poslastice…
Restoran raspolaže sa 200 mesta i idealan je za organizovanje svih vrsta svečanosti, proslava, promocija, konferencija, poslovnih skupova, venčanja, proslave rođendana...
Restoran svakodnevno nudi dva menija po popularnim cenama. Hotel nudi i bogat večernji program sa živom muzikom doprinosi da se gosti hotela i posetioci osećaju opušteno.
PIANO BAR
Za intimnu i domaću atmosferu nudimo vam pravo opuštanje u ambijentu PIANO BAR-a uz piće i prijatne zvuke klavira u vreme ručka, u popodnevnim i večernjim satima.
vaš logo
service description:
HOTELSKO - TURISTICKO PREDUZECEHOTELI TARA
vaš logo
service description:
Tomba Apartmanivaš logo
Kategorije:
- Ribolov
- Apartmani
- Apartmani sa klimom
- apartmani sa kupatilom
- apartmani sa kupatilom, mini bar-om i CaTv-om
- apartmani sa opremljenom kuhinjom
- bazen
- dvokrevetne sobe
- etno restoran
- hotel Guča
- Hotel, hoteli
- Hoteli
- klasični restoran
- lov
- Lov i ribolov Srbijai
- lov,ribolov
- Lovni i ribolovni turizam
- luksuzni apartmani
- luksuzni apartmani
- Luksuzni smeštaj
- Luksuzni smeštaj Guča
- mini kuhinje
- nacionalni restoran
- rekreacija
- restoran
- Restoran domaće kuhinje
- ribolov
- ribolov,lov,nautika
- Ribolovni turizam
- skupljanje lekovitih biljaka
- skupljanje sumskih plodova
- smeštaj Guča
- sobe
- sobe Guča
- Sobe sa četiri zvezdice
- sobe sa francuskim ležajem
- sobe sa televizorom
- SPA centar
- sportske pripreme
- Sportski tereni
- tradicionalni srpski restoran
- turistički lov
service description:
"VAJATI" SU APARTMANI SA ČETIRI ZVEZDICE GDE GOST MOŽE DA UŽIVA U PUNOM KOMFORU, ALI I U NETAKNUTIM PRIRODNIM LEPOTAMA, DA SE BAVI LOVOM, RIBOLOVOM, BRANJEM ŠUMSKIH PLODOVA I LEKOVITOG BILJA, DA UČESTVUJE U SVIM POSLOVIMA DOMAĆINA, ILI DA IGRAJU MALI FUDBAL, ODBOJKU, KOŠARKU NA NOVOOTVORENIM SPORTSKIM TERENIMANA IMANJU SE NALAZE I BAZEN, KAO I KUTAK ZA NAJMLAĐE GOSTE - DEČIJE IGRALIŠTE
U IZGRADNJI JE I SPA CENTAR
ZA SMEŠTAJ GOSTIJU NA RASPOLAGANJU SU DVOKREVETNE KOMFORNE SOBE SA PARNIM GREJANJEM, KLIMOM, TV SA SATELITSKIM PROGRAMOM I KUPATILOM, A APARTMANI IMAJU I MINI KUHINJE. SVUGDE POSTOJI MOGUĆNOST DODAVANJA POMOĆNOG LEŽAJA
NA RASPOLAGANJU JE I RESTORAN GDE SE SLUŽE TRADICIONALNA SRPSKA JELA, KAO I ŠIROK ASORTIMAN SAVREMENIH SPECIJALITETA
vaš logo
service description:
*Apartman 1
Apartman 1 se nalazi na drugom spratu porodičnog doma Milenković i prostire se na 35 m2. Kompletno je opremljen po standardima A kategorije sa četiri zvezdice (****) i sadrži svu potrebnu belu tehniku. Apartman poseduje zaseban ulaz, hodnik, sobu, trpezariju sa kuhinjom, kupatilo i terasu sa predivnim pogledom na planinu Ozren.
*
Apartman 2
Apartman 2 se nalazi na drugom spratu porodične kuće Milenković. Kategorisan je sa 4 zvezdice i površine je 60 m². Kao takav idealan je za dve porodice. Apartman poseduje dve spavaće sobe, zaseban ulaz, hodnik, terasu sa pogledom na planinu Ozren, kupatilo, i opremljenu kuhinju sa trpezarijom.
*
Apartman 3
Apartman 3 se nalazi na drugom spratu porodične kuće Milenković. Kategorisan je sa 4 zvezdice, A kategorije i površine je 35 m². Apartman poseduje poseban ulaz hodnik, spavaću sobu, trpezariju sa kuhinjom i kupatilo. U dnevnom boravku se nalazi jedan francuski ležaj i jedan singl ležaj, kao i TV sa kablovskom.
*
Kalinovica
Izletište Kalinovica udaljeno je 6 km od Sokobanje i nalazi se na planini Ozren na nadmorskoj visini od 650 m. Izletište se odlikuje gustom bukovom i četinarskom šumom u čijem okruženju se nalazi veliki broj lepih izvora čiste hladne pijaće vode.
Adresa
Vuka Karadžića 12
18 230, Sokobanja
Telefoni
018 830 951
mob. 066 84 00 474; 063 80 36 218
Vesna Milenković
kalinovica@gmail.com
service description:
Dobrodošli u Beograd!Crystal Code se pored investiranja, izgradnje i prodaje stambeno-poslovnih objekata, u delu svog poslovanja više od 2 godine bavi i izdavanjem apartmana u centru Beograda po principu dnevne rente, čime smo mnogobrojnim gostima boravak u Beogradu učinili prijatnijim.
Kvalitet opremljenosti naših apartmana, nivo usluge i ponovni dolazak zadovoljnih gostiju predstavljaju potvrdu našem trudu da ovaj vid smeštaja podignemo na potreban nivo kakav zaslužuje naša prestonica.
Trudimo se da opremljenost naših apartmana i soba za smeštaj, kao i nivo usluge budu na većem ili istom nivou u odnosu na smeštaj u većini hotela u Beogradu, a da pri tome cena po osobi bude manja od cene smeštaja u pojedinim hostelima kada više osoba rentira naš apartman.
Ukoliko u Beograd dolazite poslovno (seminar, kurs, savetovanja, kongresi, predavanja, poslovni sastanci…), porodično ili sa društvom (koncerti, predstave, fudbalske utakmice, sportska takmičenja i manifestacije, kupovina u tržnim centrima, beogradski sajam, lečenje na klinikama ili kod stomatologa, svadbe, provod u Beogradskim restoranima, klubovima i kafićima) ili turistički, možete osim adekvatnog smeštaja dobiti i dodatne usluge (doček i prevoz sa aerodroma, fizičko obezbeđenje i pratnju tokom boravka, najam poslovnih prostorija i prostorija za prezentacije i seminare ili proslave, najam garažnog ili parking mesta, panoramske letove balonom, avio prevoz privatnim avionima unutar i van Srbije, rafting na Tari, izleti i druge turističke atrakcije).
U kontaktu sa našim ljubaznim osobljem dobićete sve potrebne informacije koje su Vam neophodne za Vaš udoban boravak u Beogradu.
Sarađujući sa nama, zagarantovana Vam je diskrecija i potpuna pravna sigurnost.






